Elke hogeschool en universiteit heeft een aanspreekpunt voor studenten met een functiebeperking. Bij het aanspreekpunt kan je terecht met vragen over studiekeuze, ondersteuning, huisvesting, studeren in het buitenland. Je kan reeds voor je start bij het aanspreekpunt terecht met je vragen.

AP | Artesis Plantijn Hogeschool Antwerpen

Debbie Van Loo
Lange Nieuwstraat 101
2000 Antwerpen
debbie.vanloo@ap.be
03 220 57 75
www.ap.be

Arteveldehogeschool

Julie Nowé
Hoogpoort 15
9000 Gent
integralebegeleiding@arteveldehs.be

09 234 92 24

www.arteveldehs.be

Erasmushogeschool Brussel

Annemie De Rouck
Nijverheidskaai 170
1070 Brussel
annemie.de.rouck@ehb.be
02 559 04 52
www.erasmushogeschool.be

Hogere Zeevaartschool Antwerpen

Sylvia Adriaenssens
Noordkasteel Oost 6
2030 Antwerpen
stuvo@hzs.be
03 205 64 59
www.hzs.be

Hogeschool Gent

Bernadette Willems
Voskenslaan 270
9000 Gent
studerenopmaat@hogent.be
0475 86 96 29
www.hogent.be

Hogeschool West-Vlaanderen

Ria Vermote
Sint-Jorisstraat 71
8000 Brugge
Ria.Vermote@howest.be
www.howest.be

Karel de Grote Hogeschool

Anne van Kesteren
Brusselstraat 45
2018 Antwerpen
03 50 22 767
anne.vankesteren@kdg.be
www.kdg.be

Katholieke Universiteit Leuven

Leen Buelens
Dienst Studeren met een Functiebeperking
Naamsestraat 80 - bus 5415
3000 Leuven
leen.buelens@dsv.kuleuven.be
016 32 42 23
www.kuleuven.be

LUCA School of Arts

Campus Sint-Lucas Gent:
inge.demecheleer@luca-arts.be
Campus Sint-Lukas Brussel:
els.verbruggen@luca-arts.be
Campus Narafi Vorst:
els.verbruggen@luca-arts.be
Campus Lemmens Leuven:
annelies.bas@luca-arts.be
Campus C - Mine Genk
annelies.bas@luca-arts.be
www.luca-arts.be

Odisee

Leen De Wolf
Stormstraat 2
1000 Brussel
lokaal: A-01-03/03
leen.dewolf@odisee.be
02 609 88 18
www.odisee.be

PXL Hogeschool

Sofie Leekens
Dienst Studentenzaken
Elfde Liniestraat 23
3500 Hasselt
sofie.leekens@pxl.be
www.pxl.be

Thomas More

Diane Maes
Campus Geel
Kleinhoefstraat 4
2440 Geel
diane.maes@thomasmore.be
014 56 23 10
www.thomasmore.be

UC Leuven Limburg

Liesbeth Lenie
Agoralaan - Gebouw B
3590 Diepenbeek
Liesbeth.Lenie@ucll.be
011 180 000
https://www.ucll.be/

Universiteit Antwerpen

Hilde Janssens
Stadscampus
Grote Kauwenberg 2
2000 Antwerpen
hilde.janssens@uantwerpen.be
03 265 48 69
www.uantwerpen.be

Universiteit Gent

Charlotte De Lange
Home Vermeylen - gelijkvloers
Stalhof 6
9000 Gent
Charlotte.Delange@UGent.be
09 264 72 66
www.ugent.be

Universiteit Hasselt

Els Swijns
Campus Diepenbeek
Agoralaan, Gebouw D, Kantoor D17
3590 Diepenbeek
els.swijns@uhasselt.be
011 26 90 08
www.uhasselt.be

Vives

Sarah Balcaen
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
Sarah.balcaen@vives.be
056 26 40 87
www.vives.be

Vrije Universiteit Brussel

Debbi de Caluwé
Studiebegeleiding
Pleinlaan 2
1050 Brussel
reflex@vub.be
02 629 23 06
www.vub.ac.be