Elke hogeschool en universiteit heeft een aanspreekpunt voor studenten rond inclusief hoger onderwijs. Bij het aanspreekpunt kan je terecht met vragen over studiekeuze, ondersteuning, huisvesting, studeren in het buitenland. Je kan er voor je start al terecht met je vragen.

Antwerp Maritime Academy

Sylvia Adriaenssens
Noordkasteel Oost 6
2030 Antwerpen
stuvo@hzs.be
03 205 64 59

www.amacademy.be

AP Hogeschool

Debbie Van Loo
Lange Nieuwstraat 101
2000 Antwerpen
debbie.vanloo@ap.be
03 220 57 75
www.ap.be

Arteveldehogeschool

Hanne Dauw
Hoogpoort 15
9000 Gent
integralebegeleiding@arteveldehs.be

09 2349536

www.arteveldehs.be

Erasmushogeschool Brussel

Annemie De Rouck
Nijverheidskaai 170
1070 Brussel
annemie.de.rouck@ehb.be

t +32 2 559 15 87

HOGENT

Elien Verbeken
Valentin Vaerwijckweg 1
9000 Gent
studerenopmaat@hogent.be
0470 21 06 44
www.hogent.be

Hogeschool West-Vlaanderen

Margot Janssens
Sint-Jorisstraat 71
8000 Brugge
margot.janssens@howest.be
0473 85 21 77

www.howest.be

Karel de Grote Hogeschool

Anne van Kesteren
Brusselstraat 45
2018 Antwerpen
03 502 24 31
anne.vankesteren@kdg.be
www.kdg.be

KU Leuven

Liesbeth Van Heden

Stuvo KU Leuven

Naamsestraat 80

3000 Leuven

Liesbeth.vanheden@kuleuven.be

016/324323

www.kuleuven.be

Odisee

Ann Audenaert

Campus Brussel

Warmoesberg 26
1000 Brussel

Lokaal A01-04
ann.audenaert@odisee.be
02 210 13 19
www.odisee.be

PXL Hogeschool

Sofie Leekens
Dienst Studentenzaken
Elfde Liniestraat 23
3500 Hasselt
sofie.leekens@pxl.be
www.pxl.be

Thomas More

Liesbeth Huybens
Campus De Vest
Zandpoortvest 60
2800 Mechelen
liesbeth.huybens@thomasmore.be
015 36 91 02
www.thomasmore.be

UC Leuven Limburg

Liesbeth Lenie
Agoralaan - Gebouw B
3590 Diepenbeek
Liesbeth.Lenie@ucll.be
011 180 000
https://www.ucll.be/

Universiteit Antwerpen

Sanne Bijnens
Stadscampus
Grote Kauwenberg 2
2000 Antwerpen
Sanne.Bijnens@uantwerpen.be
03 265 91 62
www.uantwerpen.be

Universiteit Gent

Charlotte De Lange
Home Vermeylen - gelijkvloers
Stalhof 6
9000 Gent
Charlotte.Delange@UGent.be
09 264 72 66
www.ugent.be

Universiteit Hasselt

Els Swijns
Campus Diepenbeek
Agoralaan, Gebouw D, Kantoor D17
3590 Diepenbeek
els.swijns@uhasselt.be
011 26 90 08
www.uhasselt.be

Vives

Sarah Balcaen
Doorniksesteenweg 145
8500 Kortrijk
Sarah.balcaen@vives.be
056 27 05 59
www.vives.be

Vrije Universiteit Brussel

Katrien Vanderstappen
Studiebegeleiding
Pleinlaan 2
1050 Brussel
reflex@vub.be
02 629 23 06
www.vub.ac.be